Stäng

Vill du prata bostadsutveckling med oss?

Vill du prata bostadsutveckling med oss?

Äger du mark som du funderar att bygga bostäder på? Är du nyfiken på att höra mer om våra projekt? Har du egna tankar på hur vi tillsammans kan bygga bostäder för oss vanligt folk? Då vill vi gärna träffa dig.

Vill du jobba med oss?

Vill du jobba med oss?

Vill du också vara med och utveckla bostäder? Tycker du precis som vi att ömsesidig respekt för alla inblandade i affären är lika viktig som lönsamheten? Har du ett stort eget driv och lust att göra skillnad i en spännande bransch? Hör av dig till Henrik Lindblad på henrik@fbbostad.se eller ring +46 727 177 120

Personal

Henrik Lindblad

VD och delägare

Telefon: +46 727 177 120
Mejl: henrik@fbbostad.se

Johan Björklund

Styrelseordförande och delägare

Mejl: johan.bjorklund@sannmatt.se


Linus Wiegandt

Projektledare

Telefon: +46 705 227 259
Mejl: linus@fbbostad.se


Helena Nilsson

Kundansvarig

Telefon: +46 707 419 988
Mejl: helena@fbbostad.se


Anna Bengtsson

Projektledare

Telefon: +46 707 590 644
Mejl: anna@fbbostad.se


Andréas Ask

Projektpartner

Telefon: +46 707 935 689
Mejl: andreas@fbbostad.se


Samuel Haugstvedt

Projektledare

Telefon: +46 733 534 045
Mejl: samuel@fbbostad.se


Patricia Jerlin

Affärsutvecklare

Telefon: +46 737 016 600
Mejl: patricia@fbbostad.se


Johanna Blixt

Redovisningsansvarig

Telefon: +46 725 803 909
Mejl: johanna@fbbostad.se