Vill du prata bostadsutveckling med oss?

Äger du mark som du funderar att bygga bostäder på? Är du nyfiken på att höra mer om våra projekt? Har du egna tankar på hur vi tillsammans kan bygga bostäder för oss vanligt folk? Då vill vi gärna träffa dig.





Henrik Lindblad
VD
Telefon: +46 727 177 120
Mejl: henrik@fbbostad.se



Albertina Henriksson
Projektledare
Telefon: +46 702 443 113
Mejl: albertina@fbbostad.se



Gabriella Myrén
Kommunikation- och marknadsansvarig
Telefon: +46 707 590 770
Mejl: gabriella@fbbostad.se



Linus Wiegandt
Projektledare
Telefon: +46 705 227 259
Mejl: linus@fbbostad.se



Helena Nilsson
Kundansvarig
Telefon: +46 707 419 988
Mejl: helena@fbbostad.se



Simon Högnelid
Bitr projektledare
Telefon: +46 735 400 850
Mejl: simon@fbbostad.se



Elise Brankell
Interim CFO
Telefon: +46 702 338 010
Mejl: elise@fbbostad.se



Johan Björklund
Styrelseordförande
Mejl: johan.bjorklund@sannmatt.se



Anna Bengtsson
Bitr projektledare
Telefon: +46 707 590 644
Mejl: anna@fbbostad.se



FB Bostad AB
Engelbrektsgatan 26
411 37 Göteborg

0727 - 17 71 20